НОВИНИ

Мєдвєдєв встановив ціну на газ для України

Вона визначена на рівні цін сусідніх з Україною країн-членів ЄС.

Прем'єр-міністр РФ Дмітрій Мєдвєдєв підписав указ, згідно з яким для України встановлюється ціна на газ на четвертий квартал цього року. Документ розмістили на сайті російського уряду.

Таким чином, ціна на газ визначена на рівні цін сусідніх з Україною країн-членів ЄС.

«Згідно з постановою, ціна газу для України встановлена ​​на рівні цін на газ для країн Європейського Союзу, суміжних з Україною. Ця постанова поширюється на правовідносини, що виникли з 1 жовтня 2015 року та діють до 31 грудня 2015 року», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україні для опалювального сезону не вистачає 4 млрд. кубометрів газу. Зараз на українських складах знаходяться більше 15 млрд куб. м. газу. При цьому для опалювального сезону потрібно 19 млрд куб. м. палива.

У свою чергу міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин розраховує на підписання 25 вересня тристороннього (Україна-ЄС - Росія) угоди про постачання російського газу в Україну на найближчий опалювальний сезон.

Як повідомлялося, глава Газпрому Алєксєй Міллєр повідомив, що від умови "бери-або-плати" протягом наступних двох кварталів Газпром утримається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.