НОВИНИ

Колесніченко розповів, чому не поспішає на допит у СБУ

Повістку прислали на недійсну адресу в Ялті, у той час як екс-нардеп 15 років проживає у Севастополі.

Екс-регіонал Вадим Колесніченко не збирається з’являтися на допит у СБУ, куди його викликали на 1 жовтня. Про це він повідомив, коментуючи факт повістки.

«Природно, я не їду, і дурницями ніякими не займаюся. А до кого їхати? В Україні сьогодні що, є право? Або закон? Розмовляти там, у принципі, немає з ким. А ось коли «хунту» зметуть, я із задоволенням виступлю на міжнародному процесі як свідок звинувачення тих, хто за допомогою людиноненависницької політики знищив тисячі людей в Україні», – сказав Колесніченко.

Він припустив, що його не чекають у Києві на допит, оскільки, за його словами, повістку прислали на недійсну адресу в Ялті, у той час як сам Колесніченко 15 років проживає у Севастополі.

Саме звинувачення проти нього Колесніченко коментує так:

«Більш дурного звинувачення у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі, яка призвела до людських жертв, придумати у принципі неможливо. Це гра від зворотного: хто голосніше за всіх кричить «тримай злодія»? Зрозуміло, що це спецслужби виконують замовлення».

Як відомо, в січні СБУ оголосила Колесніченка в розшук

16 вересня його викликали на допит в СБУ. Згодом стало відомо, що Генеральна прокуратура України розпочала процедуру заочного засудження стосовно Колесніченка.

Нагадаємо, у квітні 2014 року Рада позбавила Колесніченка депутатського мандата. Пере цим він заявив, що більше не є членом Партії регіонів і вважає себе громадянином Російської Федерації. Також Колесніченко повідомив, що після відмови від депутатського мандату розводитиме кіз.

Також зауважимо, що Колесніченко був співавтором суперечливого проекту закону «Про засади державної мовної політики» (неофіційно відомий як закон Колесніченка-Ківалова або «мовний закон»), котрий викликав хвилю обурення в українському суспільстві, багатотисячні мітинги протесту та громадянські кампанії.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.