НОВИНИ

Україна застосувала санкції проти благодійних фондів РФ, причетних до фінансування «ЛНР-ДНР»

У списку організацій – фонди Катерини Губаревої, «Своих не бросаем» тощо.

Рішенням Ради національної безпеки та оборони України застосовано санкції до низки благодійних фондів Російської Федерації. Про це інформує прес-центр СБУ.

«Служба безпеки України вийшла з відповідною ініціативою через причетність фондів до фінансування незаконних збройних формувань терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР», – йдеться у повідомленні.

«У списку організацій, до яких застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи увійшли, зокрема, благодійні фонди: Катерини Губаревої, «Глобальные инициативы», «Новомучеников и исповедников Христовых», фонд «Своих не бросаем» та Міжрегіональна громадська організація сприяння збереженню вітчизняних традицій та культурної спадщини «Вече», – наголосили у СБУ.

Як повідомлялося, у середу, 16 вересня, президент України Петро Порошенко підписав указ, ввівши в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 вересня щодо розширення списку фізичних і юридичних осіб, яких стосуються санкції Україні через причетність до дестабілізації в державі.

Крім того, Порошенко припустив, що санкції будуть посилені, якщо Кремль не виконуватиме мінські угоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.