НОВИНИ

Глава Volkswagen пішов у відставку через скандал

Глава VW пояснив, що він, як керівник підприємства, бере на себе відповідальність за порушення, що розкрилися.

Глава німецького автогіганта Volkswagen Мартін Вінтеркорн пішов у відставку у зв'язку зі скандалом через фальсифікацію даних екологічних тестів у США. Таке рішення було прийняте у середу, 23 вересня, керівництвом концерну на позачерговому засіданні у Вольфсбургу.

Вінтеркорн сам попросив наглядову раду концерну звільнити його із займаної посади, йдеться в офіційній заяві топ-менеджера. Глава VW пояснив, що він, як керівник підприємства, бере на себе відповідальність за порушення, що розкрилися. "Я роблю це в інтересах концерну, хоча і не вважаю, що робив щось неправильно", - стверджується у заяві Вінтеркорна.

Шістдесятивосьмирічний менеджер очолював Volkswagen c 2007 року. Хто змінить його на цій позиції, наразі невідомо.

Нагадаємо, скандал розгорівся після того, як фахівці Агентства із захисту довкілля США (EPA) виявили, що на автомобілях Volkswagen з дизельними двигунами встановлювалося програмне забезпечення, що дозволяло обійти екологічні стандарти. Припускається, що компанія отримала обманним шляхом схвалення EPA на мотор, занизивши дані по рівню викиду екологічних речовин: насправді він перевищував встановлену норму майже у 40 разів. У концерні повідомили, що подібна програма була встановлена на 11 мільйонах автомобілях, проданих по всьому світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.