НОВИНИ

Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах

У МВС вже стартувала друга програма реформування, яка передбачає заміну дільничих на поліцейських нового зразка у невеликих містах.

Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах. Про це повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк у середу 23 вересня під час виїзного засідання уряду в Полтаві.

«МВС розпочало вже другу програму по запровадженню роботи поліцейських не тільки у великих містах, але й в маленьких містечках і селах. Це програма «українського шерифа». На місце дільничної міліції прийдуть нові поліцейські – не тільки в новій формі, на нових автомобілях, але в першу чергу з новим тренуванням, з новою філософією, новою політикою відношення до кожного громадянина», – наголосив прем’єр-міністр.

«Ці так звані українські шерифи повинні знати кожну родину, кожну хату, кожну сім'ю на своїх дільницях в маленьких містечках, в селах, в районних центрах», – підкреслив він.

Поява нових українських поліцейських на вулицях маленьких міст і сіл, за словами голови уряду, дасть змогу допомогти  громадянам і «безпосередньо вирішувати проблеми в кожному містечку, місті і селі».

Для цієї програми Уряд додатково передбачив у бюджеті 140 мільйонів гривень: «Зараз Міністр внутрішніх справ активно працює з нашими західними партнерами – нам допомагають Сполучені Штати Америки, Канада і країни-члени Європейського Союзу, щодо отримання фінансування для Національної поліції як на поточний, так і на наступний рік».

Яценюк додав, що зараз розглядаються кандидатури на  посаду очільника Національної поліції, який має бути «людиною  з досвідом, реальною волею щодо формування нової поліції не за назвою, а за змістом».

Він наголосив на необхідності реформування системи правоохоронних органів в цілому: «Скорочуючи кількість працівників органів внутрішніх справ, ми підвищуємо якість працівників. Цільовий показник до кінця поточного року – 152 тис. правоохоронців в системі нової української Національної поліції».

Як повідомлялося, Аваков назвав термін, до якого нова поліція запрацює в усіх містах України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.