НОВИНИ

Ярош розкрив подробиці входження бійців "Правого сектору" до лав СБУ

За його словами, входження у структуру СБУ є "найбільш підходящим варіантом".

Триває процес входження бійців "Правого сектору" до лав бойового підрозділу Служби безпеки України - спецпідрозділу "Альфа". Про це заявив лідер партії Дмитро Ярош в інтерв'ю інтернет-виданню "Українська правда".

"Зараз відбувається процес входження в центр спеціальних операцій "Альфа" на базі 8-го батальйону, який знаходиться в секторі М. Уже попрацювала комісія і провела людей, які їм підійшли, - це кілька десятків бійців, які вже мають підписувати контракти. Андрій Червень буде цей підрозділ очолювати, він дзвонив, казав, що завтра перші контракти мають підписуватися", - сказав Ярош.

За його словами, входження у структуру СБУ є "найбільш підходящим варіантом".

"Для багатьох наших хлопців, які не можуть за станом здоров'я, з інших причин увійти в офіційні структури, оце входження в "Альфу" дає можливість працювати як допоміжним підрозділам. Тобто для нас це ідеальна схема, ми її прийняли", - зазначив Ярош.

На зауваження, що спецпідрозділ "Альфа" - це маленький компактний загін і не може взяти всіх бійців "Правого сектору", він відповів: "Вони можуть працювати як допоміжні волонтерські підрозділи при цих хлопцях, які вже увійдуть у структуру".

Нагадаємо, у серпні стало відомо, що бійці ДУК "Правий сектор" увійдуть до складу СБУ на правах штатного підрозділу служби.

2 вересня СБУ підтвердила, що близько сотні членів ДУК «Правий сектор», інших добровольчих батальйонів та представників силових відомств наразі проходять перевірку на зарахування до лав Служби безпеки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.