НОВИНИ

Унаслідок блокади Криму на півострові зросли ціни на продукти харчування – Меджліс

Окупаційна влада обіцяє протягом двох тижнів завезти необхідні товари з Краснодарського краю РФ.

Першим наслідком продовольчої блокади Криму стало підвищення цін на деякі продукти харчування. Про це повідомив заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров.

"Сказати, що якихось продуктів не вистачає, мабуть, ще рано, але через ажіотаж трохи підскочили ціни, і є кілька заяв нинішніх керівників Криму, які говорять про те, що протягом двох тижнів вирішать усі питання і завезуть всі товари із Краснодарського краю", - наголошується у повідомленні.

Умеров також зазначив, що не знає, чи беруть участь в акції кримські татари, які проживають на території окупованого Криму.

"Я таких фактів не знаю, тому що ми попередньо вирішували, що люди, які живуть на півострові, на окупаційній території, у цій акції брати участь не будуть", - поінформував він.

Крім того, Умеров уточнив, що вже були провокації через організовану блокаду Криму.

"Деякі провокації вже були, в перший день акції близько двох десятків осіб, серед яких було більшість кримських татар, спробували влаштувати акцію біля будинку Мустафи Джемілєва і біля будівлі, де раніше знаходився офіс телеканалу ATR, який переїхав у Київ. Інших якихось провокацій не знаю", - поінформував він.

Заступник голови Меджлісу також підкреслив, що коли закінчиться акція, буде залежати лише від дій української влади.

"Якби уряд України, ВРУ взяли б на себе частину питань, наприклад скасували б закон про вільну економічну зону, ось приблизно так само швидко, як за Мосійчука прийняли рішення в присутності генпрокурора, то акцію можна було б скасувати", - резюмував він.

Дивіться також: Ситуацію на межі з Кримом зняли на відео з висоти

Як повідомлялося, кримські татари і активісти 20 вересня о 12:00 розпочали акцію з "продовольчої блокади" Криму, яка полягає в недопущенні вантажного транспорту на півострів.

Активісти також оприлюднили свої вимоги до окупантів.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.