НОВИНИ

На Закарпатті невідомі зіпсували 10 білбордів Блоку Порошенка

В партії переконані, що це чітко продумана провокація.

У Мукачевому, що на Закарпатті, невідомі попсували 10 білбордів, які розмістила обласна організація партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка».Про це йдеться в офіційній заяві на сайті політсили.

«Впродовж минулих вихідних, коли більшість людей відпочивала після важкого робочого тижня, якась компанія мукачівців розвинула бурхливу діяльність та зіпсувала всі 10 білбордів, які розмістила в місті Закарпатська обласна організація партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка», – йдеться у повідомленні.

В партії переконані, що це чітко продумана провокація.

«Білборди зіпсували не звичайні мукачівці. Вони заклеювалися професійними наклеювальниками. Витрати на дорогу поліграфію, якою заклеїли щити, звичайний мешканець міста теж собі не дозволить. Тобто цілком очевидно, що це не «прояв народного обурення діями політичної сили», як намагаються подати інцидент окремі ЗМІ. Йдеться про чітко продуману й проведену провокацію. Подібний інцидент трапився не вперше. Навесні так само були зіпсовані білборди, якими ми закликали небайдужих закарпатців приєднатися до нашої політичної сили», – наголошується в заяві.

Читайте також: КВУ склав рейтинг найпоширеніших видів агітації на місцевих виборах – інфографіка

Як повідомлялося, в Одесі порізали агітаційний намет "Опозиційного блоку".