НОВИНИ

У Microsoft не змогли повідомити, коли Skype запрацює без збоїв

Користувачів спіткали проблеми при спробі зайти в свій обліковий запис Skype.

Корпорація Microsoft поки не може спрогнозувати терміни усунення неполадок з мережею Skype. Про це 21 вересня повідомили ЗМІ з посиланням на прес-службу корпорації.

«Ми активно працюємо над усуненням неполадок, які не дозволяють деяким користувачам авторизуватися і використовувати Skype. Поки ми не володіємо інформацією щодо термінів усунення неполадок», - заявили в Microsoft.

Як зазначається, у користувачі виникли проблеми при спробі зайти в свій обліковий запис Skype. Ті, кому це вдається, не можуть здійснювати дзвінки, бо всі користувачі в контакт-листі відображаються як «Не в мережі», навіть якщо це не так. Повідомлення в Skype також не завжди доходять до адресатів, однак збої при їх доставці спостерігаються у невеликої кількості користувачів.

Нагадаємо, в роботі Skype по всьому світу спостерігаються збої. Як повідомили представники сервісу, основна проблема полягає в тому, що статуси користувачів автоматично перемикаються в режим «Не в мережі». Наразі в Skype працюють над усуненням проблеми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.