НОВИНИ

Наливайченко пояснив, звідки в його дружини взялася елітна квартира

Екс-голова СБУ заявив, що не терпить "брехні, яка стала синонімом уже теперішньої офшорної влади", і не зупиниться "у своїй боротьбі з політичною корупцією".

Квартиру Олені Наливайченко подарував її батько. Про це заявив екс-голова СБУ Валентин Наливайченко у Facebook.

«Спроби віднайти бодай найменший компромат на Наливайченка зачепили мою родину: дружину Олену і пам'ять про її покійного батька Івана Бабича, який полишив нас у травні 2015 року. Він був діловою людиною, розумним підприємцем - ми усі дуже шкодуємо, що його уже немає з нами... Іван Степанович багато допомагав нам з Оленою у житті - і не лише порадою, розумним словом, моральною підтримкою. Саме він подарував своїй доньці квартиру, яка стала предметом спекуляцій. Так само батьки Олени поступили і з земельними ділянками - подарували їх своїй доньці і внучці - нашій доньці Ользі», - йдеться у повідомленні.  

«Для тих, хто продовжує висмоктувати з пальця історії про мене ще раз скажу: я, на відміну від сьогоднішніх правителів, ніколи не дозволяв собі пхати руки в державний бюджет, не поєднував роботу на державній службі з бізнесом, не розпихував гроші по офшорах. Я жив і живу чесно - як цього мене вчили мої батько і мати. Але не терплю брехні, яка стала синонімом уже теперішньої офшорної влади, і не зупинюся у своїй боротьбі з політичною корупцією», - наголосив Наливайченко.

Спроби віднайти бодай найменший компромат на Наливайченка зачепили мою родину: дружину Олену і пам'ять про її покійного ...

Posted by Valentyn Nalyvaichenko on 19 вересня 2015 р.

Нагадаємо, раніше журналісти виявили, що Олені Наливайченко хтось подарував квартиру, що коштувала понад $1 млн.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.