НОВИНИ

У Києві правоохоронці викрили провайдера на інтернет-піратстві та вилучили його сервери

Провайдер езаконно транслював фільми та телепередачі без ліцензійних договорів.

У Києві правоохоронці викрили провайдера на інтернет-піратстві. Про це повідомила прес-служба прокуратури Києва.

"Працівниками прокуратури Дарницького району міста Києва спільно з Управлінням боротьби з кіберзлочинністю МВС України та слідчими столичної міліції викрито протиправну діяльність одного з інтернет-провайдерів, який в порушення законодавства незаконно транслював фільми та телепередачі без ліцензійних договорів", – йдеться в повідомленні.

За повідомленням, 17 вересня під час обшуків у офісних приміщеннях вказаної фірми було вилучено комп'ютерну техніку, а також серверне та мережеве обладнання, яке використовувалося для нелегальної трансляції теле- та кінопродукції відомих іноземних компаній. 

Розмір матеріальної шкоди, нанесений правовласникам внаслідок незаконної діяльності провайдера, складає близько 1 млн гривень.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 2 ст. 176 (порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу України. 

Також зазначається, що в ході досудового розслідування перевіряються факти щодо причетності даної компанії до трансляції телеканалів, заборонених на території України згідно з рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Досудове слідство триває.

Нагадаємо, на Харківщині заблокували провайдера, який ретранслював телепрограми російського виробництва, які не відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і заборонені для показу на території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.