НОВИНИ

Денис Казанський: Мери Бучі й Ірпеня влаштували справжню будівельну вакханалію

Журналіст зазначає, що активістів, які намагаються виступати проти Карплюка та Федорука і привертати увагу до беззаконня, періодично б’ють.

Мешканці невеликих міст під Києвом, які вже перетворилися на спальні райони столиці, зіткнулися з тим, що поруч із ними одного разу раптом починається нове будівництво, ліс перетворюється на майданчик робіт, а на звичному місці для прогулянок виростає паркан метрів 10 заввишки. Про це пише журналіст Денис Казанський у черговому номері журналу «Тиждень».

За його словами, такі історії особливо часто відбуваються в Бучі й Ірпені, де місцеві мери влаштували справжню будівельну вакханалію. Тут свавілля забудовників набуває гротескних, карикатурних форм, гідних пера Ільфа та Петрова.

«Влада Бучі — то окрема історія. Мер міста Анатолій Федорук беззмінно очолює його від 1998 року. За цей час він устиг двічі вступити до Партії регіонів і двічі вийти з неї, а також побути членом «Нашої України», поки вона була провладною політсилою. Разом зі своїм заступником Володимиром Карплюком Федорук створив компанію, яка досить швидко відхопила половину будівельного ринку Бучі й стала успішно продавати квартири в передмісті. Удвох мер та заступник швидко збили неабиякий капітал, записали бізнес на своїх дружин, а також вдало провели виборчу кампанію в Ірпені. У 2014 році на позачергових виборах Карплюк став мером цього міста, що по сусідству з Бучею. У травні він прославився на всю Україну завдяки своїй декларації. До неї Карплюк включив 67 власних квартир загальною площею близько 7 тис. м²», - пише Казанський.

Журналіст зазначає, що активістів, які намагаються виступати проти Карплюка та Федорука і привертати увагу до беззаконня, періодично б’ють.

«От і виходить, що в чистих, по-європейськи буржуазних передмістях панують зовсім не європейські порядки. Луплять людей під Києвом зовсім як у Росії, де торік з активістами, що намагалися побачити дачі путінських чиновників, жорстко розправились тамтешні тітушки», - наголошує Казанський.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.