НОВИНИ

У Херсоні міліція затримала лідера обласного осередку "Правого сектору"

Причину затримання в міліції не називають.

У Херсоні 16 вересня затримали очільника "Правого сектору" в Херсонській області Дмитра Семена та члена обласного проводу цього руху Павла Пилипенка. Про це повідомила голова виконкому "Правого сектору" в Херсонській області Наталія Вотеічкіна.

"Сьогодні у Херсоні близько 16.00 біля обласної прокуратури працівниками міліції було затримано голову обласного осередку "Правого сектора" Дмитра Семена і члена обласного проводу Павла Пилипенка. Затриманих було доставлено до Комсомольського райвідділу міліції. Причину затримання в міліції не називають. Про факт затримання міліція не повідомила ні родичів затриманих, ні представників "Правого сектору"", - розповіла Вотеічкіна.

Близько 20.00 один із затриманих - Дмитро Семен - вийшов з будівлі райвідділку.

"Чому мене затримали я не знаю. Наразі мені вручили купу повісток і поки що відпустили", - сказав він. Також повідомляється, що десь через півгодини після цього з райвідділу випустили і Пилипенка.

Як розповіла Вотеічкіна, у затриманні Семена і Пилипенка брали участь заступник начальника УМВС України в Херсонській області Ілля Ківа та бійці міліцейського спецбатальйону "Херсон". За її словами, для сприяння у звільненні затриманих до Комсомольського райвідділу міліції прибули адвокати, представники "Правого сектору", ВО "Свобода", та херсонського Автомайдану.

Про інші подробиці та причини затримання наразі не повідомляється.