НОВИНИ

У мережі виклали відео побиття "Беркутом" журналістів у лютому 2014 року

Кадри раніше не оприлюднювалися, бо тривало слідство.

У мережі з’явилося відео, як підрозділ «Беркут» побив журналістів у лютому 2014 року. Його оприлюднив журналіст Азад Сафаров.

«Це відео ви ніде не бачили раніше. Це відео як «Беркут» у лютому 2014 дубасив оператора і журналіста 5 каналу. Пам'ятаєте історію з моєю поламаною рукою? Це «шикарне відео». Ви тільки подивіться з якою насолодою з десяток мавп в броніках і шоломах травлять газом оператора, як потім стягують його за шию на землю(1.34), б'ють його головою об бетон, б'ють мене ногами, руками, і кожен хоче дотягтись, кожен хоче влучити, прям куча-мала, свято для дорослих. Я не можу не сміятись зараз, коли це переглядаю. Сміюсь, бо це мавпи. Особливо останній кадр. Подивіться до кінця, там, де одна з макак стрибає на моєму шоломі. Вгадайте скількох з цих макак заарештували?», - написав Сафаров.

За його словами, це відео досі не оприлюднювалося, бо пролежало 1,5 року у слідчого.

Читайте також: Напади на журналістів у 2015 році: найбільше потерпають працівники місцевих видань

«Вони відмовлялись нам його віддати. При тому, що саме ми його знайшли. Ми сказали слідчим, що нас били під будівлею ООН і попросили…ні… довго вимагали, щоб те відео забрали, поки його не стерли з часом», - пояснив журналіст.

Він також додав, що оператору Сергію Клименку, якого б’ють на відео, сьогодні, 16 вересня, слідчий запропонував піти до судмедекспертизи.

https://www.youtube.com/watch?v=QjmPdoTGZoU&feature=youtu.beЦе відео ви ніде не бачили раніше. Це відео як БЕРКУТ у лю...

Posted by Azad Safarov on 16 вересня 2015 р.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.