НОВИНИ

З’явилися списки фізичних та юридичних осіб РФ, проти яких Україна ввела санкції

Зокрема, у списку фізичних осіб названі 388 прізвищ, у списку юридичних осіб вказані 105 компаній та інших організацій.

На офіційному сайті президента України Петра Порошенка оприлюднений указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 2 вересня «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

«Відповідно до частини третьої статті 5 Закону України "Про санкції” Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Підтримати пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, внесені Кабінетом Міністрів України (розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 року № 808-р) та Службою безпеки України.

2. Застосувати строком на один рік персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до:

1) фізичних осіб згідно з додатком 1;

2) юридичних осіб згідно з додатком 2», - йдеться в указі.

У зазначених додатках перераховані фізичні та юридичні особи, які потрапили під санкції. Зокрема, у списку фізичних осіб названі 388 прізвищ, у списку юридичних осіб вказані 105 компаній та інших організацій.

Нагадаємо, 16 вересня Порошенко своїм указом увів у дію санкції проти Росії.

2 вересня Рада національної безпеки та оборони схвалила та запропонувала для затвердження президенту проект нової редакції воєнної доктрини України, яка визнає Російську Федерацію воєнним противником України. Крім того, РНБО вирішила розширити перелік росіян, проти яких застосовуються санкції.

Як повідомлялося, раніше Порошенко розповів про розширення санкцій України проти РФ. За його словами, обмежувальні заходи стосуються понад 400 фізичних та понад 90 юридичних осіб, які відповідальні за здійснення злочинної діяльності проти України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.