НОВИНИ

Скандального екс-регіонала Колесніченка викликали на допит в СБУ

Допити мають відбутися 17 і 18 вересня.

На сайті Служби безпеки України опублікували повістку про виклик на допит в якості підозрюваного колишнього народного депутата від "Партії регіонів" Вадима Колесніченка. 

Скандальний екс-політик має з'явитися 17 та 18 вересня 2015 року о 10 ранку до головного слідчого управління СБУ. Колесніченка збираються допитати в якості підозрюваного за ч. 2 ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч.3 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії) Кримінального кодексу України.

Як відомо, в січні СБУ оголосила Колесніченка в розшук

Нагадаємо, у квітні 2014 року Рада позбавила Колесніченка депутатського мандата. Пере цим він заявив, що більше не є членом Партії регіонів і вважає себе громадянином Російської Федерації. Також Колесніченко повідомив, що після відмови від депутатського мандату розводитиме кіз.

Також зауважимо, що Колесніченко був співавтор суперечливого проекту закону «Про засади державної мовної політики» (неофіційно відомий як закон Колесніченка-Ківалова або «мовний закон»), котрий викликав хвилю обурення в українському суспільстві, багатотисячні мітинги протесту та громадянські кампанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.