НОВИНИ

Кабмін згадав про партизанів

Уряд затвердив план заходів з відзначення у 2010 році Дня партизанської слави

Уряд затвердив план заходів з відзначення у 2010 році Дня партизанської слави.

Планом заходів передбачено проведення 22 вересня урочистостей, покладання квітів до могили організаторів і керівників підпільно-партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, повідомили Тижню в прес-службі Кабміну.

Також передбачено заходи з покращення соціально-побутового забезпечення та медичного обслуговування колишніх партизанів, підпільників і вдів загиблих. Уряд доручив місцевим органам влади, профільним міністерствам та відомствам розглянути питання щодо можливості надання колишнім партизанам і підпільникам адресної матеріальної підтримки та вручення пам’ятних подарунків.

Крім того, заплановано проведення тематичних уроків, лекцій, бесід з історії підпільно-партизанського руху в роки війни у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, а також науково-практичних конференцій, засідань за круглим столом та тематичних виставок.

Реалізація плану заходів забезпечить організацію та проведення на державному рівні заходів з увічнення пам’яті загиблих партизанів і підпільників, вшанування ветеранів підпільно-партизанського руху, сприятиме патріотичному вихованню молоді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги