НОВИНИ

Патріарх Філарет закликав терористів добровільно переходити на бік України

Він підтримав програму «Тебе чекають вдома!», за якою бойовики звільняються від кримінальної відповідальності.

Патріарх УПЦ КП Філарет привітав ініціативу щодо підтримки добровільної відмови від терористичної діяльності. Про це йдеться у повідомленні прес-центру Київської Патріархії.

«Українська Православна Церква Київського Патріархату вітає і підтримує ініціативу держави «Тебе чекають вдома!» щодо повернення на контрольовану урядом територію України осіб, які добровільно відмовляються від участі в діяльності так званих народних республік на Донбасі», - зазначили в Патріархії, цитуючи Філарета.

Згідно з повідомленням, ідеться про програму «Тебе чекають вдома!», за якою учасники терористичних організацій так званих народних республік на Донбасі звільняються від кримінальної відповідальності у разі якщо вони:

  • готові добровільно відмовитися від терористичної діяльності та будуть співпрацювати з українськими правоохоронцями;
  • не брали участі в тяжких злочинах, таких як вбивства, катування, зґвалтування та інші тяжкі злочини;
  • мають щире бажання виправитися та брати участь в праці на благо України.

Дивіться також: Розчарований «ДНРівець» добровільно здався українським спецслужбам

«Закликаємо таких осіб якнайшвидше полишити свою злочинну діяльність та звернутися до українських правоохоронців з проханням про участь у програмі звільнення від кримінальної відповідальності. Також звертаємося до рідних, близьких, друзів, колег таких осіб: будь-ласка, передайте цю інформацію тим, хто зараз перебуває в рядах терористів, але має можливість, підтверджену законом, припинити свій злочин проти держави і народу та повернутися додому, до мирного життя в Україні. Десятки колишніх учасників злочинних так званих народних республік вже скористалися цією можливістю, вони звільнені судами від кримінальної відповідальності та зараз перебувають зі своїми родинами», - наголошується у повідомленні.

«Не забувайте – Бог все бачить, і кожному рано чи пізно віддасть заслужене: добрим – нагороду, нерозкаяним злочинцям – покарання. Але Господь, як люблячий батько, чекає повернення блудного сина до рідної оселі, приймаючи такого з прощенням і радістю», - підсумували в Патріархії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.