НОВИНИ

Скільки мігрантів попросили притулку в різних країнах ЄС (інфографіка)

Німеччина, Франція та Швеція посіли перші місця в рейтингу найпопулярніших країн серед біженців.

Серед країн ЄС Німеччина отримала найбільшу кількість запитів про надання притулку від мігрантів. Про це свідчить інфографіка, оприлюднена американським видання The New York Times.

Як зазначається, з січня по червень 2015 року прохання про притулок в Німеччині подали 154 тисячі мігрантів з Близького Сходу та Африки, тоді як за аналогічний період 2014 року надійшло лише 68 тисяч заяв. Франція та Швеція також увійшли до трійки лідерів рейтингу.

У співвідношенні кількості клопотань до кількості населення лідерами є Швеція, Угорщина та Чорногорія.

Кількість заяв мігрантів про надання притулку з 2011 року в країнах ЄС (за даними Агенства ООН з питань біженців та Світового банку)

Кількість заяв від мігрантів у розрахунку на 100 тисяч населення (за даними Агенства ООН з питань біженців та Світового банку)

Як повідомлялося, в серпні у Європі зафіксували новий міграційний рекорд. Через міграційну кризу ЄС в Угорщині набуло чинності жорстке імміграційне законодавство. Тепер угорська поліція зможе заарештовувати та висувати обвинувачення особам, які прибули в країну нелегально. Покарання передбачатимуть ув’язнення або депортацію. Австрія розмістила на своїх кордонах військові патрулі, щоб впоратися з потоком мігрантів, а Німеччина посилила перевірки на кордонах.

Крім того, ЄС оголосив про намір розмістити на території ЄС близько тисячі біженців згідно із системою квот. Право прихистку першочергово планують надавати тим, хто залишив свої будинки через збройні конфлікти в рідних країнах. Франція, Естонія, Велика Британія, країни «Вишеградської четвірки» вже оголосили свою незгоду з цього приводу. ООН закликала Євросоюз прийняти 200 тисяч біженців з Близького Сходу.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.