НОВИНИ

Суд відмовився визнати недостовірною інформацію про причетність сина Януковича до розстрілу Майдану

Рішення може бути опротестоване шляхом подачі апеляції протягом 10 днів.

Звинувачення, висловлене радником міністра МВС Антоном Геращенком на адресу сина екс-президента Олександра Януковича щодо його причетності до розстрілів на Євромайдані у 2014 році є "припущенням з використанням мовно-стилістичних особливостей, яке неможливо перевірити на предмет відповідності дійсності". Відповідні документи про рішення суду виклав у Facebook прес-секретар Януковича Юрій Кірасір.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення ухвалив Печерський райсуд Києва 3 вересня 2015 року, розглядаючи позов Януковича до МВС про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

В ухвалі суду йдеться про те, що слова радника міністра МВС Геращенка є припущенням, з використанням мовно-стилістичних особливостей (вживання гіпербол, алегорії, сатири), яке неможливо перевірити на предмет відповідності дійсності, оскільки воно не містить фактів. 

"Поширена інформація про позивача (Януковича – ред.) містить оціночні судження, її автором використані висловлювання, що не можуть бути витлумачені як такі, що містять фактичні дані, оскільки за своїм змістом є припущенням. Такі оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості", - наголошується у документі.

"У задоволенні позову Олександра Януковича про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації відмовити", - зазначено у рішенні суду.

Рішення може бути опротестоване шляхом подачі апеляції протягом 10 днів.

ПЕЧЕРСКИЙ СУД Г. КИЕВА НЕ НАШЕЛ ФАКТОВ ПРИЧАСТНОСТИ А. ЯНУКОВИЧА К РАССТРЕЛАМ НА МАЙДАНЕ3 сентября 2015 года Печерский...

Posted by Юрий Кирасир on 14 вересня 2015 р.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.