НОВИНИ

Із фракції БПП вийшов ще один нардеп

За його словами, "Блок Петра Порошенка" зриває проведення реформ, тому кардинальних змін не відбувається.

Депутат Верховної Ради Олександр Шевченко вийшов із фракції "Блок Петра Порошенка". Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Настав час відповідальних кроків. Я прийняв рішення про вихід з парламентської фракції "Блоку Петра Порошенка" у Верховній Раді України. Це рішення продиктоване не поточною кон'юнктурою і не спробою залишити потопаючий "Титанік". На його палубі все ще багато можливостей для тих, хто хоче політичної кар'єри і прихильності влади", - написав він.

За його словами, "Блок Петра Порошенка" зриває проведення реформ, тому кардинальних змін не відбувається.

"Є спроба залишити все по-старому, змінивши лише списки "недоторканних" сімей і кланів. Розбіжність у мене також з тими, хто почав арешти активістів Майдану, при цьому заморозивши розслідування злочинів під час розстрілу Небесної Сотні, злочинів, пов'язаних з пограбуванням держави за часів Януковича, злочинів недолугого керівництва військовими формуваннями на Сході, які призвели до величезних жертв", - уточнив депутат.

Політик вважає, що під виглядом децентралізації насправді робляться кроки для того, щоб надати центральній владі ще більші повноваження з метою тотального контролю над місцевою владою і громадами.

"Я проти тих, хто з одного боку лякає людей "третім Майданом" і оголошує "агентами Кремля" всіх, хто прогнозує його як можливу реальність на тлі неспроможності влади в питаннях проведення реформ і боротьби з корупцією, а з іншого закриває суспільству всі шляхи виходу з ситуації, крім революційного", - резюмував Шевченко.

Нагадаємо, 9 вересня народний депутат України, член політради партії «Громадський рух «Народний контроль» Богдан Матківський заявив про намір вийти із парламентської фракції «Блок Петра Порошенка».

 31 серпня заяву про вихід із фракції БПП подав народний депутат України, член політради партії «ГР «Народний контроль» Олег Мусій. Він, зокрема, зазначив, що його до такого рішення спонукало голосування народних депутатів 31серпня за запропоновані зміни до Конституції.

Раніше, 17 липня, фракцію БПП залишив і Дмитро Добродомов. Своє рішення народний депутат аргументував небажанням парламентарів виконувати важливі пункти коаліційної угоди.

Відтак, п`ятеро народних депутатів України об`єдналися у Верховній Раді у нове міжфракційне об`єднання «Народний контроль». Відповідну заяву було подано 2 вересня до Секретаріату Верховної Ради України. До нового об`єднання увійшли парламентарі Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Богдан Матківський, Андрій Антонищак та Євген Рибчинський.