НОВИНИ

Яценюк сказав, коли уряд погасить заборгованість по зарплатах бюджетникам

Для цих потреб Кабмін знайшов 2 млрд грн.

Кабінет міністрів України виділив 2 млрд грн на погашення заборгованості співробітникам бюджетної сфери, що утворилися в деяких регіонах країни. Про це прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив в ефірі телепередачі «10 хвилин з прем'єр-міністром» в неділю ввечері..

«Уряд знайшов 2 млрд грн для того, щоб допомогти тим районам, в яких не вистачає коштів на виплату заробітної плати для своїх бюджетних співробітників. На наступному тижні ми приймемо постанову, і у відповідні райони дійдуть гроші, і всі заборгованості по тих районах будуть погашені ... в повному обсязі до кінця поточного місяця», – сказав він.

Прем'єр пояснив, що відповідні заборгованості у працівників бюджетної сфери, зокрема, співробітників дошкільних навчальних закладів, виникли в окремих районах тому, що відповідні кошти беруться з місцевих бюджетів. «У нас дійсно є по багатьох областях райони, що не мають достатньо коштів, щоб виплатити заробітні плати співробітникам дошкільної освіти. Тому що ресурс для виплати заробітної плати дошкільної освіти йде саме з місцевого бюджету. І в цих місцевих бюджетах не вистачає грошей», розповів він.

Як повідомлялося, київська міська влада з вересня пообіцяла збільшити заробітну платню працівникам бюджетної сфери. 

Нагадаємо, у Мінфіні повідомили суму мінімальної зарплати на наступний рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.