НОВИНИ

Латвія вирішила побудувати на кордоні з РФ "стіну" за 17 млн євро

Реалізація проекту допоможе зміцнити безпеку зовнішніх кордонів ЄС, обмежити контрабанду і нелегальну міграцію.

На облаштування прикордонної смуги на кордоні Латвії і Росії, у тому числі установку огороджень в окремих місцях планується витратити 17,5 млн євро. Про це повідомила представник із зв'язків з громадськістю Державної прикордонної охорони Латвії Євгенія Позняк.

"Реалізація робіт залежатиме від доступного фінансування, а повністю їх планується завершити до 2019 року", - сказала вона.

Повідомляється, що реалізація проекту допоможе зміцнити безпеку зовнішніх кордонів ЄС, обмежити контрабанду і нелегальну міграцію.

Довжина кордону Латвії з Росією становить 270 км. Як пояснила представник ДПО, огородження встановлюватимуться поблизу контрольно-пропускних пунктів і в місцях, де є високий ризик випадково перетнути кордон.

"Це, наприклад, стосується людей, що збирають в лісі ягоди і гриби, які можуть випадково перейти кордон", - сказала Позняк, додавши, що огорожа не тягнутиметься "на сотні кілометрів". Також у рамках проекту будуть прокладені патрульні стежки, контрольні смуги для виявлення слідів порушників тощо.

Як повідомлялося, Латвія додала Крим і окупований Донбас до списку "потенційно небезпечних" територій.

Раніше у Латвії відмовилися реєструвати Russia Today.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.