НОВИНИ

Насіров відхрещується від квартири в Лондоні і просить перевірити його декларацію

Він висловив сподівання, що після перевірки його декларації і оприлюднення результатів "хоч хтось вибачиться".

Голова Держфіскальної служби Роман Насіров запевняє, що у його власності немає квартири у Лондоні. Про це він заявив в ефірі "Шустер Лайф".

Після звинувачень голови парламентського комітету з питань запобігання корупції Єгора Соболєва у тому, що Насіров не вніс лондонську квартиру у декларацію, Насіров запевнив, що квартира не його.

"Квартира не перебуває у моїй власності. Я уже попросив перевірити мою декларацію і моє майно. Я чистий перед законом, як сльоза", - запевнив голова ДФС.

На це керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін попросив Насірова не обманювати "аж так".

"Ви не володієте квартирою. Нею володіє фірма, якою володієте ви", - обурився активіст і нагадав главі ДФС про передбачену кримінальну відповідальність за неправдиві дані у декларації.

Насіров ще раз заявив, що квартира у Лондоні не його і висловив сподівання, що після перевірки його декларації і оприлюднення результатів "хоч хтось вибачиться".

Нагадаємо, раніше звільнений з посади заступника керівника ДФС Костянтин Лікарчук оприлюднив інформацію про те, що Насіров має квартиру у Лондоні, однак він не вказав цієї інформації у своїй декларації.

Як повідомлялося, громадська організація Transparency International Україна, проаналізувавши декларації чиновників за 2014 рік, визнала Насірова найбагатшим держслужбовцем України в рейтингу категорії "судді та правоохоронні органи". За даними організації, що займається моніторингом у сфері корупції, Насіров отримав найбільший сукупний дохід – понад 4,8 мільйонів гривень.