НОВИНИ

У РНБО розповіли, скількох росіян уже зробили персонами нон-ґрата

На даний момент на територію України заборонено в'їзд понад 1700 громадянам Росії.

Санкції або обмежувальні заходи стосовно громадян і юридичних осіб РФ почали вводитись в Україні, починаючи з березня 2014 року. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

«Насамперед, рішенням РНБО Україна припинила будь-яке військово-технічне співробітництво, а також співробітництво в воєнній сфері та сфері безпеки з Російською Федерацією. Кабінетом Міністрів України, Міністерством оборони, СБУ та розвідувальними органами України денонсовані угоди з відповідними структурами РФ та припинено співробітництво у цих сферах», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Україна припинила обслуговування ракетних комплексів, які є важливою складовою ракетних військ стратегічного призначення РФ, що вироблялись на підприємстві "Південмаш".

«Припинено військовий транзит та транзит товарів подвійного призначення як територією, так і повітряним простором України. Майже в 4 рази зменшився товарообіг між нашими країнами відносно 2013 року», - наголосили в РНБО.

Згідно з повідомленням, правоохоронні органи України розпочали ряд кримінальних проваджень проти високопосадовців Росії.

«Окрім того, на даний момент на територію України заборонено в'їзд понад 1700 громадянам Росії. В'їзд на територію України з території РФ введено виключно по закордонних паспортах», - підкреслили в прес-службі.

Крім того, в РНБО нагадали, що 2 вересня 2015 року Радою національної безпеки і оборони України підтримана позиція Кабінету Міністрів України та СБУ щодо розширення санкцій проти фізичних та юридичних осіб Російської Федерації та інших країн. Це рішення найближчим часом буде введено у дію Указом Президента України.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.