НОВИНИ

Детективи Антикорупційного бюро проходять перевірку на детекторі брехні

"Майже половина кандидатів уже пройшла поліграф, і результати цього тестування мене також повністю задовольняють", - сказав Ситник.

Понад 30 новообраних детективів Національного антикорупційного бюро пройшли перевірку на поліграфі. Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

"Незважаючи на дуже складний конкурс було запропоновано радою громадського контролю застосувати ще й поліграф до тих кандидатів, які перемогли в конкурсі. Я на це погодився. І зараз уже ідуть перевірки з використанням поліграфу. Майже половина кандидатів уже пройшла поліграф, і результати цього тестування мене також повністю задовольняють", - сказав Ситник.

За його словами, про відкритість і чесність відбору детективів до НАБ свідчить одноголосне голосування членів конкурсної комісії за 56 кандидатів.

"З 70 кандидатів, які перемогли в конкурсі, за 56 кандидатів було проголосовано одноголосно членами конкурсної комісії", - підкреслив він.

Нагадаємо, 7 вересня у Національному антикорупційному бюро України розпочато навчання перших 70 детективів.

Як повідомлялося, наприкінці липня НАБ отримало доступ до всіх баз даних МВС та Мін’юсту.

Відбір детективів для Антикорупційного бюро стартував 8 липня.

Також повідомлялося, 5 червня стали відомі результати голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при НАБ, до складу якої увійшли 15 представників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.