НОВИНИ

Порошенко призначив перших публічно відібраних голів РДА на Одещині

За відкритим добором на посади голів райдержадміністрацій було обрано і призначено 22 керівника з 26 районів Одеської області.

Президент Петро Порошенко призначив голів районних державних адміністрацій Одеської області, перших голів РДА, які були відібрані на посади за відкритою процедурою. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Публічний відбір кандидатів на посади в райдержадміністрації на Одещині – це індикатор нової кадрової політики очищення державного апарату», - заявив Порошенко і додав, що старі принципи побудови владної вертикалі скасовуються.

«Всі стверджують про нібито коротку лаву запасних, кадровий ресурс, який влада може запропонувати суспільству. Це хибна позиція, неприйнятна в умовах нової України. Не треба, як раніше, тасувати одну й ту саму заяложену колоду», – заявив президент.

За словами голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, новопризначені керівники РДА пройдуть спеціалізований тренінг, а також матимуть можливість вивчити досвід роботи американських колег.

За відкритим добором на посади голів райдержадміністрацій було обрано і призначено 22 керівника з 26 районів Одеської області. Ще одна кандидатура – на погодженні у Кабінеті Міністрів, 3 посади залишаються вакантними. Конкурс був більше ста осіб на місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.