НОВИНИ

СБУ ліквідувала канал зв'язку, за допомогою якого терористи спілкувалися з російськими "кураторами"

Під час обшуків працівники спецслужби вилучили незаконно діюче спецобладнання. Трьох місцевих мешканців, які відповідали за його функціонування, затримано.

Служба безпеки України ліквідувала неконтрольований міжнародний канал зв’язку, яким користувалися терористи, та заблокувала незаконну роботу програмно-апаратного телекомунікаційного комплексу, що працював у Дніпропетровську та Дніпродзержинську. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Згідно з повідомленням, зловмисники через Інтернет за допомогою ІР-телефонії в обхід міжнародних центрів комутації отримували міжнародний телефонний трафік, що надходив із-за кордону (у тому числі з Росії). Потім він оброблявся за допомогою спеціалізованого програмно-апаратного телекомунікаційного комплексу і під виглядом місцевих телефонних розмов направлявся на мережі українських операторів мобільного зв’язку.

Телефонні номери, на які здійснювалася маршрутизація трафіку, використовувалися терористами «ДНР/ЛНР» на тимчасово окупованих територіях для спілкування з російськими «кураторами».

Під час обшуків працівники спецслужби вилучили незаконно діюче спецобладнання. Трьох місцевих мешканців, які відповідали за його функціонування, затримано.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних мереж) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ затримала зрадницю, яка виконувала особливі доручення російських спецслужб.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.