НОВИНИ

У президента назвали кількість зниклих безвісти на Донбасі

Міжнародні гуманітарні організації переконані, що ця цифра більша, але масштаби цієї проблеми неможливо оцінити, поки немає доступу на окуповані території.

У списку Служби безпеки наразі значиться 804 зниклих безвісти. Про це в Facebook повідомила уповноважена президента з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

За її словами, міжнародні гуманітарні організації переконані, що ця цифра більша, але масштаби цієї проблеми неможливо оцінити, поки немає доступу на окуповані території.

Насьогодні в списку СБУ - 804 зниклих безвісти... Міжнародні гуманітарні організаціі переконані, що ця цифра більша , пр...

Posted by Iryna Gerashchenko on 10 вересня 2015 р.

"Інша, ще страшніша проблема - ідентифікація тіл загиблих, транспортування тіл... Цей рік велику роботу тут проводили волонтери і громадські організації. І всім їм надзвичайна подяка", - зазначає Геращенко.

"Очевидно, що це є справою держави - звільнення кожного заручника, пошук кожного зниклого безвісти, поховання кожного загиблого героя і встановлення його імені. Ці питання є одними з пріоритетних на нашій мінській гуманітарній підгрупі", - додала вона.

Нагадаємо, на початку серпня СБУ повідомляла, що в зоні проведення АТО на Донбасі зниклими безвісти вважаються 846 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.