НОВИНИ

Президент нагородив 13 військових розвідників за операції на Донбасі

Зокрема, нагороджені відзначилися у боях за Донецький та Луганський аеропорти.

Президент Петро Порошенко нагородив орденами Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів та орденами «За мужність» 13 військових розвідників за відвагу у боях на Донбасі. Відповідний указ № 541/2015 оприлюднила прес-служба голови держави.

Згідно з повідомленням, нагороджені виявили мужність у боях на території Донецької та Луганської областей у період з липня 2014 року по нинішній час.

«Особливо вони відзначилися у боях біля населеного пункту Старий Айдар Луганської області, аеропорту «Луганськ», в районі Донецького аеропорту, шахти «Бутовка» біля Авдіївки, а також у боях біля Пісків та Дебальцевого Донецької області», – йдеться у тексті.

Зокрема, орденом Богдана Хмельницького другого ступеня нагороджено капітана Євгена Сломінського. Під час бойових дій у складі розвідувальної групи біля села Старий Айдар, незважаючи на отримане поранення, Сломінський виконав бойове завдання, заволодівши військовими трофеями російського виробництва, серед яких – ПЗРК «ІГЛА».

Також нагороди отримали: майор Андрій Бабійчук, капітани Олег Савіч та Артур Цуркановський, сержанти Олександр Дудніков та Сергій Лібенко, старшина Руслан Безверхий, старший солдат Андрій Голубчик, солдати Дмитро Босий, Раміл Оруджев, Роман Пронський, Олександр Синюк, Анатолій Усенко.

Як повідомлялося, Порошенко також нагородив загиблих у сутичках під Радою орденом "За мужність".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.