НОВИНИ

Суд продовжив арешт російському ГРУшнику Алєксандрову

У справі Єрофєєва захист заявив про відвід судді.

Суд продовжив термін утримання під вартою російського спецназівця Алєксандра Алєксандрова до 17 жовтня. Про це повідомила адвокат іншого обвинуваченого в Україні спецназівця РФ Євгєнія Єрофєєва Оксана Соколовська.

Зазначається, що до цієї дати продовжено і досудове слідство.

"Досудове слідство у Александрову продовжено 7 вересня до 17 жовтня, з порушенням термінів. Зараз суд до 17 жовтня продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою", - повідомила адвокат.

Що стосується Єрофєєва, то, за словами Соколовської, захист заявив про відвід судді, в даний час поки ще не прийнято рішення про продовження термінів розслідування та арешту. Вона нагадала, що було вручено клопотання прокурором про продовження термінів досудового слідства, готувалася процедура продовження строків тримання під вартою, відповідно, і термінів досудового слідства.

Як відомо, військовослужбовці РФ Єрофєєв і Алєксандров були затримані 16 травня в зоні АТО в районі м.Щастя в результаті зіткнення.

Росія назвала Алєксандра Алєксандрова та Євґєнія Єрофєєва "найманцями" та "поліцейськими ЛНР", а згодом офіційно відхрестилася від них.

28 липня російська "Газета.Ru" написала, що нібито відбувся обмін росіян Алєксандрова і Єрофєєва на українських бійців, але в СБУ спростували цю інформацію.

Розглядається варіант обміну затриманих російських військових на полонених українських бійців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.