НОВИНИ

The Economist: Європа повинна приймати більше мігрантів задля власного порятунку

«Думка, що мігранти є переважно тягарем, глибоко помилкова», - йдеться у статті.

Європа повинна приймати більшу кількість мігрантів з Близького Сходу та Африки для покращення ситуації в світі та власного порятунку. Про це пише авторитетне британське видання The Economist.

У статті зазначають, що значна частина людей в Європі та США остерігаються напливу мігрантів, адже це може перевантажити економіку, спричинить культурний конфлікт та збільшить загрозу тероризму.

«Тим не менш, враження, що мігранти є переважно тягарем, є глибоко помилковим. У відповідь на ці знайомі страхи варто не будувати більше бар'єрів, а управляти тиском і ризиками для впевненості, що міграція покращить життя як іммігрантів так і приймаючої сторони. Відправною точкою є почуття перспективи», - йдеться у статті.

The Economist наголошує, що політики повинні врахувати інтереси трьох основних груп – біженців, економічних мігрантів та виборців у власних країнах.

«Суть у тому, що Європа потребує економічних мігрантів. Наразі там занадто мало робітників, щоб оплачувати пенсії громадян і забезпечити послуги, яких вони потребують. Мігранти є чистим внеском у державну скарбницю. Вони приносять економічний динамізм», - пише видання.

Як повідомлялося, раніше у Європі зафіксували новий міграційний рекорд. Крім того, Німеччина заявила про наміри вийти з Шенгенської зони через великий наплив мігрантів. Зустріч міністрів юстиції та внутрішніх справ країн ЄС щодо проблеми мігрантів відбудеться у Брюсселі 14 вересня. Німеччина, Італія і Франція закликали "справедливого розподілу" біженців на всій території ЄС. Німеччина заявила про готовність прийняти 800 тисяч мігрантів цього року – в чотири рази більше, ніж попереднього, однак інші країни не поділяють такої точки зору. Зокрема, Італія і Греція скаржаться, що вони перевантажені кількістю мігрантів, що прибувають до їхніх берегів. Прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон заявив, що, приймаючи «дедалі більше» біженців, ЄС не вирішить проблему міграції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.