НОВИНИ

У Слов'янську виявили незаконний тендер на 3 млн грн

Підприємство провело тендер ще в липні 2014 року.

У Слов'янську Донецької області прокуратура виявила порушення при проведенні державних закупівель на суму майже 3 млн грн. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області.

"Слов'янською міжрайонною прокуратурою виявлені порушення вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель" в діях комітету з конкурсних торгів комунального підприємства Слов'янської міської ради "Словянське управління капітального будівництва", - йдеться в повідомленні.

Встановлено, що в липні 2014 року комунальним підприємством було проведено тендер на здійснення будівельно-монтажних та покрівельних робіт житлового будинку. За результатами проведення конкурсу замовником було укладено договір підряду на виконання будівельних робіт вартістю майже 3 млн грн. Однак у ході вивчення матеріалів закупівлі встановлено їх невідповідність вимогам Закону України "Про здійснення державних закупівель".

"З метою відновлення порушених інтересів держави прокуратурою було заявлено позовну заяву про визнання недійсним рішення комітету з конкурсних торгів з одночасним скасуванням договору підряду. Рішенням суду позовну заяву прокурора задоволено у повному обсязі", - підсумували в прокуратурі.

Як відомо, Фінінспекція назвала регіони, де відбулися найбільші порушення у сфері держзакупівель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.