НОВИНИ

Бойовики «ДНР» не пустили спостерігачів до можливого місця краху безпілотника ОБСЄ

Крім цього, терористи не дали можливості спостерігачам перевірити серійний номер артсистеми.

Бойовики й надалі перешкоджають діяльності спостерігачів ОБСЄ на сході України. Про це заявив заступник глави місії Олександр Хуг на брифінгу в четвер у Києві.

«31 серпня у нас був втрачений контакт з нашим БПЛА, коли він патрулював територію на південь від Солнцевого (село Старобешівського району – Ред.), на території, підконтрольній т.зв. «ДНР». Дотепер наш безпілотник не знайдений, доступ спостерігачам в той регіон досі не надано», –сказав він.

Хуг додав, що недопущення СММ до можливого місця краху БПЛА є порушенням її мандата, втрата БПЛА обмежує можливості спостерігачів моніторити те, що відбувається на територіях на північ і захід від Маріуполя Донецької області.

Заступник глави місії також згадав про випадки відмови спостерігачам у доступі до місць відводу важкого озброєння. «Крім того, СММ продовжує спостерігати відсутність важкого озброєння в місцях відводу. А 6 вересня так звана «ДНР» не дала можливість спостерігачам перевірити серійний номер артсистеми», – зазначив він.

Хуг розповів, що продовжує фіксуватися пересування озброєння в тих регіонах, в яких, згідно з Мінськими домовленостями, цього бути не повинно.

Він також поінформував, що на поточному тижні кількість членів місії зросла до 859 осіб, 536 з яких – спостерігачі.

Нагадаємо, 6 вересня в ОБСЄ зафіксували відсутність шести "Градів" бойовиків "Луганської народної республіки" на місці зберігання

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.