НОВИНИ

Денис Казанський: Пургіна повалили через його небажання інтегрувати окуповані території до складу України

За деякими даними, остання поїздка Пургіна до Петербурга, після якої він уже не повернувся в крісло спікера, була пов’язана із обговоренням ідеї референдуму про приєднання окупованих територій Донбасу до Росії.

За інсайдерською інформацією, причиною повалення одного з номінальних лідерів «ДНР» Андрія Пургіна та заміни його Денисом Пушиліним стало небажання першого проводити курс на інтеграцію до складу України окупованих територій. Про це пише журналіст Денис Казанський у черговому номері журналу «Тиждень».

За його словами, Пургіна є послідовним і закоренілим українофобом, тому ідея про зближення з Україною після всього, що сталося за останній рік, здавалася йому блюзнірською.

Казанський нагадує, що наприкінці серпня у ЗМІ з’явилася інформація про те, що в «ДНР» після «виборів» 18 жовтня планується проведення референдуму про приєднання до Росії. Повідомлялося, що встигли підготувати навіть бюлетені для голосування. Ідею референдуму найбільше педалював саме Пургін.

«За деякими даними, його остання поїздка до Петербурга, після якої він уже не повернувся в крісло спікера, була пов’язана якраз із її обговоренням. Не секрет, що в Росії існує так звана партія війни, члени якої закликають вирішити «українське питання» за допомогою військової сили: дійти до Києва, завоювати та приєднати до Росії весь український Південний Схід, визнати народні псевдореспубліки. На підтримку «яструбів» нібито й розраховував Пургін, але Кремль не вибачив такої самодіяльності», - пише журналіст.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.