НОВИНИ

Понад 500 псковських десантників підняли по тривозі для навчань на кордоні з ЄС

Спільні російсько-білоруські навчання відбудуться з 10 до 16 вересня у Псковській та Лєнінградській областях.

Військові Псковського з'єднання Повітряно-десантних військ (ПДВ) РФ беруть участь у спільних російсько-білоруських оперативних навчаннях «Щит Союзу-2015». Про це повідомила у четвер 10 вересня представник ПДВ РФ майор Іріна Круглова.

«У маневрах задіяно зведену батальйонну тактичну групу загальною чисельністю понад 500 осіб і 100 одиниць військової техніки, у тому числі понад 50 одиниць – це модернізовані зразки озброєнь», – уточнила Круглова.

За її словами, в четвер група піднята по тривозі і приведена у вищий ступінь бойової готовності.

Протягом доби десантників перекинуть залізничним транспортом за маршрутом від станції «Полковая» до станції «Владімірскій лагєрь», де після розвантаження ешелону на військовій техніці здійснять марш на центральний полігон ПДВ Стругі Красниє.

«Під час навчань десантники у взаємодії з одним з підрозділів Сил спеціальних операцій (ССО) Збройних сил Білорусі як оперативного десанту на практиці відпрацюють такі питання, як планування спільної операції, десантування, захоплення об'єкта і утримання вигідного рубежу, здійснять рейд бронегрупою по тилах умовного противника, проведуть етап бойової стрільби з усіх видів штатного озброєння як вдень, так і вночі», – повідомила Круглова.

Навчання «Щит Союзу-2015» відбудуться з 10 по 16 вересня на військових полігонах у Лєнінградській та Псковській областях. Ці регіони розташовані на кордонах Росії з Естонією та Латвією, які є членами ЄС.

Нагадаємо, НАТО фіксує зростання кількості провокацій з боку російських військових літаків поруч з повітряним простором Польщі і країн Балтії.

Також нагадаємо, балтійські країни багаторазово протягом останнього часу фіксують перебування військових кораблів РФ неподалік власних кордонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.