НОВИНИ

Росія звинуватила США в «хамстві» через заборону російських авіарейсів до Сирії

Через повідомлення про нарощування військової присутності РФ у Сирії Вашингтон закликав Грецію та Болгарію закрити авіапростори для російських конвоїв.

У середу, 9 вересня Міністерство закордонних справ Росії заявило, що прохання США до Греції та Болгарії не пропускати російські рейси в Сирії є «міжнародним хамством». Про це повідомили міжнародні ЗМІ з посиланням на російське відомство.

Як зазначається, раніше через повідомлення про нарощування військової присутності РФ у Сирії Вашингтон закликав Грецію та Болгарію закрити авіапростори для російських конвоїв.

Крім того, 9 вересня в МЗС РФ вперше зізналися, що дійсно направляли військових до Сирії.

Як відомо, нещодавно західні ЗМІ написали, що Росія направила військових у Сирію, щоб підтримати режим Асада. У Путіна цю інформацію заперечують.

Згодом київський блогер Микола Махно оприлюднив фотодокази присутності російської армії в Сирії. Він відшукав у соцмережах фото, які виклали російські солдати, не вимкнувши функцію геолокації.

Крім того, повідомлялося, що поблизу сирійського міста Латакія Росія будує військову авіабазу з тимчасовим помешканням для військових. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.