НОВИНИ

Власники українських євробондів назвали угоду про реструктуризацію несправедливою

Американська юридична компанія Shearman & Sterling, яка представляє інтереси групи власників облігацій з погашенням у 2015 року, виклала офіційну позицію у листі.

Власники українських євробондів з погашенням у 2015 році назвали угоду про реструктуризацію зовнішнього боргу України несправедливою. Про це 8 вересня повідомили міжнародні ЗМІ.

Як зазначається, відповідну позицію виклали у листі юридичної компанії зі США Shearman & Sterling, яка представляє інтереси кредиторів.

«Було запропоновано, що всі власники облігацій повинні отримати однакові пакети нових облігацій… Наші клієнти вважають такий підхід несправедливим, адже передбачається відкласти середній термін погашення існуючих облігацій з терміном у 2015 році на понад вісім років, а для існуючих облігацій з терміном у 2023 році – на півроку», - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Наталія Яресько заявила про списання Україні $3,8 млрд міжнародного боргу. Одночасно на біржах почала зростати вартість українських облігацій. Разом з тим Росія відмовилась взяти участь у реструктуризації боргу України. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.