НОВИНИ

Фіскальна служба запропонувала скасувати відшкодування ПДВ підприємствам у зоні АТО

"Це дійсно необхідне рішення на той час, поки ситуація на Донбасі буде залишатися такою, яка вона є на даний момент", - підкреслив Насіров.

Державна фіскальна служба України виступила з ініціативою на законодавчому рівні тимчасово скасувати відшкодування податку на додану вартість у зоні АТО. Про це заявив голова ДФС Роман Насіров.

"Відносно пропозиції щодо зміни законодавства у зоні АТО: це питання окремого режиму скасування свідоцтва з ПДВ та функціонування компаній, які знаходяться як на контрольованій, так і неконтрольованої території в зоні АТО", - сказав Насіров.

"Це дійсно необхідне рішення на той час, поки ситуація на Донбасі буде залишатися такою, яка вона є на даний момент", - підкреслив Насіров.

Як повідомлялося, раніше СБУ заявила про запобігання відшкодуванню ПДВ одному з підприємств, яке продовжує працювати на території, тимчасово окупованій так званою "ДНР", хоча й перереєструвалося на контрольованій території.

"Це підприємство регулярно платить "податки" в так званий "бюджет ДНР", а частина відшкодованого ПДВ спрямовувалася фінансування терористів", - пояснили в СБУ.

Також нагадаємо, що наприкінці липня СБУ попередила відшкодування майже один мільйон гривень податку на додану вартість підприємствам, які розташовані на території тимчасово окупованій терористичною організацією «ДНР».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.