НОВИНИ

ГПУ викликала на допит депутатів, виключених із "Самопомочі"

Фотокопію відповідного документу оприлюднив у Facebook позафракційний народний депутат Віктор Кривенко.

П'ятьох виключених із фракції "Самопоміч" депутатів викликають на допит до Генеральної прокуратури України у справі про начебто підкуп депутатів в обмін на голосування за зміни до Конституції. Фотокопію відповідного документу оприлюднив у Facebook позафракційний народний депутат Віктор Кривенко.

У документі зазначається, що в рамках досудового розслідування у відповідному кримінальному провадженні до управління Генпрокуратури з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, запрошуються Ганна Гопко, Остап Єднак, Павло Кишкар, Віктор Кривенко та Вікторія Пташник.

Також повідомляється, що депутати повинні прибути у зручний для них час до органу досудового розслідування для надання свідчень щодо обставин, викладених у заяві лідера "Самопомочі" Андрія Садового.

Ось і мій перший допит в житті буде)

Posted by Viktor Kryvenko on 4 вересня 2015 р.

Читайте також: «Самопоміч» виключила з фракції депутатів, які проголосували за зміни до Конституції

Нагадаємо, Садовий повідомив, що нардепів фракції "Самопоміч" намагаються підкупити перед голосуванням за зміни до Конституції.

Після цього голова Верховної Ради Володимир Гройсман попросив Генеральну прокуратуру України провести розслідування у зв'язку із заявою лідера партії "Самопоміч".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.