НОВИНИ

Генштаб звітує про призначення розслідування за фактом розстрілу мобільної групи під Щастям

"Я доручив всіляко сприяти розслідуванню, щоб дізнатися правду і встановити винних осіб", - запевнив Муженко.

За фактом розстрілу 2 вересня мобільної групи призначено розслідування. Про це у Facebook повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко.

"За фактом нападу на мобільну робочу групу, що стався 2 вересня на Луганщині, призначено розслідування. Перевірку здійснюють представники Служби безпеки України та Військової служби правопорядку у Збройних силах України. Я доручив всіляко сприяти розслідуванню, щоб дізнатися правду і встановити винних осіб. Особи, винні в цій трагедії, повинні нести кримінальну відповідальність", - йдеться в повідомленні.

За фактом нападу на мобільну робочу групу, що стався 2 вересня на Луганщині, призначено розслідування. Перевірку здійс...

Posted by Віктор Муженко on 4 вересня 2015 р.

Як повідомлялося, 2 вересня під Щастям була обстріляна мобільна група по боротьбі з контрабандою в зоні АТО. Загинули дві людини.

3 вересня в районі Щастя загинув військовослужбовець 80-ї окремої аеромобільної бригади Володимир Киян, який поїхав з’ясовувати подробиці розстрілу мобільної групи.

Очільник Луганської обласної військової адміністрації Георгій Тука уже заявив, що мобільна група по боротьбі з контрабандою загинула не від рук бойовиків, а від рук контрабандистів з числа високопоставлених українських чиновників і військових.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.