НОВИНИ

У терористів "ДНР" відбувається "державний переворот" - ЗМІ

Люди Пургіна заблокували трибуну в "міськраді ДНР" і звинувачують Пушиліна в спробі державного перевороту.

На окупованому Донбасі терористи не можуть поділити між собою владу. Про це в Facebook повідомив журналіст Денис Казанський.

«Ви будете сміятися, але в «ДНР» переворот. Люди Пушиліна намагаються викинути з "уряду" Пургіна. Все в кращих традиціях Африки. Деякий час тому Пургін виїхав до Росії, а сьогодні його тупо не пускають назад в Донецьку область. Пургін пів дня сидів на пропускному пункті «Успенка», потім до нього виїхали якісь "депутати ДНР". Також люди Пургіна заблокували трибуну в "міськраді ДНР" і звинувачують Пушиліна в спробі державного перевороту. З'ясовую подробиці», - написав Казанський.

Вы будете смеяться, но в ДНР переворот. Люди Пушилина пытаются выбросить из "правительства" Пургина. Все в лучших тради...

Posted by Денис Казанский on 4 вересня 2015 р.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що в районі окупованої Макіївки затримали членів терористичної організації «ДНР» Олексія Александрова, який називає себе главою "апарату народної ради «ДНР» і Андрія Пургіна, який називає себе главою "народної ради ДНР".

Пургін нібито мав дати прес-конференцію в Донецьку після поїздки до Росії, проте на пункті пропуску «Успенка» був затриманий разом з Александровим. Озброєні бойовики довгий час не пропускали представників верхівки терористичної організації.

Тим часом, деякі сайти бойовиків повідомляють про те, що в терористичній організації «ДНР» відбувається переворот, який очолив один із ватажків організації Пушилін.

Подробности переворота в ДНР. Пока еще не все до конца ясно, но факт блокирования Пургина сепаратистами на границе с Рос...

Posted by Денис Казанский on 4 вересня 2015 р.

«Конфлікт між Пушиліним і Пургіним існує вже давно. Не можуть поділити владу і фінансові потоки. За кожним із них стоїть свій куратор в Росії, так що конфлікт напевно йде глибше, ніж «терки» в самій «ДНР», - додав Казанський.

Як відомо, раніше в Донецьку неодноразово відбувалися збройні сутички між терористичними угрупуваннями.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.