НОВИНИ

Велосипедисти здійснили вдалий «велонаїзд» на столичну владу

Перший заступник голови КМДА Олександр Попов виконає обіцянку Леоніда Черновецького щодо створення велодоріжок у Києві

Перший заступник голови КМДА Олександр Попов виконає обіцянку Леоніда Черновецького щодо створення велодоріжоку Києві.

Про це Попов заявив київським велосипедистам, які в 7 серпня провели під стінами київської мерії акцію «Велонаїзд», повідомили Тижню в Асоціації велосипедистів Києва.

Зокрема, під час пікетування Попов запросив велосипедистів  до себе в кабінет. Активісти пред’явили йому свої вимоги та надали для ознайомлення офіційні документи щодо велодоріжок, прийняті мерією та Київською міською радою у 2007-2009 роках.

Під час розмови Попов подзвонив директору КП «Київавтодор» Георгію Глінському і після цього повідомив, що у цьому році можливо прокласти велодоріжки на проспекті Бажана, Дніпровській Набережній, вулиці Здолбунівській та майбутньому залізничному мості біля Дарницького мосту.

Після акції велосипедисти проїхали до моста Патона і поклали квіти на місце, де тиждень тому загинув велосипедист Іван Поляков. 2 серпня о 01:50 його збив водій автомобіля КІА і після цього стверджував, що велосипедист сам винен, бо «виляв» по дорозі.

«Те, що нам запропонували в мерії – не зовсім те, чого ми прагли. Всі три вулиці, які назвали в «Київавтодорі» для першочергового облаштування велодоріжок - це лівий берег. На новому залізничному мості обіцяють відкрити тільки залізничні колії до кінця цього року, а автосмуги і, відповідно, тротуар із велодоріжкою – через кілька років. Таким чином, мости, правий берег та центр міста й надалі лишаються мало придатними для руху велосипедистів», - розпоава голова Асоціації велосипедистів Києва Віктор Загреба.

Нагадаємо, велосипедисти вимагали до 1 жовтня побудувати велодоріжки на мостах Патона і Московському, до 1 червня 2011 – побудувати перші 50 км доріжок, до квітня 2012 – повністю виконати програму по облаштування велодоріжок (це 168 км). Для облаштування велодоріжок є усі необхідні документи: розпорядження мера №866 від 1липня 2007року, Програма облаштування та розвитку велосипедних доріжок у Києві, затверджена рішенням Київради 24 грудня 2009 року. Загальна вартість будівництва усіх велодоріжок підрахована у програмі –близько 100 мільйонів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги