НОВИНИ

У Києві ліквідували мільярдний конвертцентр, клієнтом якого був Курченко

Фіскальна служба також відзвітувала про припинення діяльності 22 конвертаційних центрів.

Державна фіскальна служба припинила протиправну діяльність 22 конвертаційних центрів. Про це повідомив голова служби Роман Насіров.

«Припинено діяльність 22 конвертаційних центрів, з контрагентів яких стягнуто живими грішми 376 млн грн», - сказав Насіров.

За його словами, центри становили собою організовані злочинні формування і мали у своєму складі до 40 компаній, які займалися нелегальною діяльністю.

Як зазначив присутній на прес-конференції перший заступник голови ДФС Сергій Білан, зокрема, 3 вересня фіскальна служба виявила в Києві конвертаційний центр, який обслуговував зокрема й бізнесмена і власника групи компаній ВЕТЕК Сергія Курченка.

«Учора нами виявлено конвертаційний центр з оборотом 2 млрд гривень, який, в тому числі, обслуговував фірми знаменитого Курченка», - сказав він.

За його словами, працівниками ДФС було вилучено печатки і три броньовані автомобілі, які використовувалися для перевезення готівки.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба України з травня по серпень поточного року запобігла формуванню підприємствами фіктивних податкових кредитів на суму 92,8 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.