НОВИНИ

У Метінвесті відреагували на відмову їхнім підприємствам у відшкодуванні ПДВ

Компанія заявила, що перенесла юридичні адреси заводів з окупованої території.

Холдинг Ріната Ахметова Метінвест заявив про зміну юридичної адреси низки підприємств, які працюють на окупованих територіях Донбасу. Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

«Держказначейська служба за приписом СБУ зупинила відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) торгової компанії «Метінвест-Україна», Харцизькому трубному заводу і Єнакіївського металургійного заводу (всі входять до Групи «Метінвест»). Причиною відмови у відшкодуванні податку названо те, що юридичні та фактичні адреси, а також виробничі потужності цих підприємств знаходяться на територіях, неконтрольованих органами влади України», – йдеться у повідомленні компанії..

У компанії заявили, що Харцизький трубний завод 2 вересня 2015 перереєстрували на території України, а зміна юрадреси Єнакіївського металургійного заводу наразі у процесі завершення.

«21 серпня Збори акціонерів ЄМЗ ухвалили відповідне рішення. Місцем юридичної реєстрації обох заводів є місто Маріуполь (Донецька область). Торговельна діяльність Групи з 1 лютого 2015 року об'єднана в рамках компанії «Метінвест-СМЦ» (м.Київ). Ця компанія є ключовим каналом реалізації металопродукції Метінвесту в Україні», – додали у повідолмленні компанії.

Як повідомлялося, 4 вересня стало відомо, що СБУ заборонила відшкодування ПДВ заводам Ахметова на окупованих територіях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.