НОВИНИ

Уряд готує подання про притягнення до відповідальності посадовців Мінздоров’я

Про це повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Кабінет Міністрів завершив розслідування в Міністерстві охорони здоров'я і готує пропозиції щодо притягнення до відповідальності посадовців МОЗу. Про це повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, інформує прес-служба Кабміну.

"Всі грифи "таємно" зняті з усіх розслідувань. І на рішення Уряду будуть внесені відповідні пропозиції щодо звільнення посадовців Міністерства охорони здоров'я і, відповідно, притягнення до відповідальності посадовців Міністерства охорони здоров'я", - наголосив Яценюк.

"Це - яскравий взірець того, що якщо у нас піднімається проблема в країні, то ця проблема повинна вирішуватися", - зазначив Арсеній Яценюк.

Як повідомлялося, 30 червня Міністр охорони здоров’я Квіташвілі заявив, що озвучена фракцією Блоку Петра Порошенка ініціатива про його відставку з'явилася через реформування системи закупівель медичних препаратів. Того ж дня він наголосив, що ініціатива про його відставку лобіюється через реформування системи закупівель лікарських засобів. 2 липня Квіташвілі повідомив про рішення піти у відставку з посади міністра охорони здоров'я України та оголосив, що написав заяву, але потім повідомив, що може залишитися на посаді.

Пізніше голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі закликав Квіташвілі звільнитися з посади.

Кабмін створив комісію, у складі якої також працюють народні депутати, з розслідування діяльності Міністерства охорони здоров'я, зокрема стосовно закупівель, проведених МОЗ у грудні минулого року.

19 серпня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв рішення зняти гриф "для службового користування" зі службових розслідувань у МОЗ і доручив провести публічне заслуховування актів про таке розслідування.

20 серпня комісія оприлюднила результати розслідування в Мінздоров'я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.