НОВИНИ

СБУ заблокувала на рахунках ватажка "Оплоту" майже два мільйони гривень

Терорист переоформив рахунки на близьких родичів, але продовжував мати до них доступ та використовував ці кошти для фінансування свого незаконного збройного угруповання.

Працівники Служби безпеки України заблокували декілька банківських рахунків, якими користувався ватажок терористичної організації "Оплот" Євген Жилін. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Згідно з повідомленням, терорист переоформив рахунки на близьких родичів, але продовжував мати до них доступ та використовував ці кошти для фінансування свого незаконного збройного угруповання "Оплот".

Читайте також: ГПУ передала до суду справу "Оплоту"

Працівники СБ України спільно з Державною службою фінансового моніторингу України блокували на рахунках родичів терориста у банківських установах понад 1,75 мільйона гривень.

Також повідомляється, що тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для виявлення інших можливих джерел фінансування терористичної організації "Оплот" та незаконних збройних формувань т.зв. "ДНР\ЛНР".

Нагадаємо, на Харківщині Служба безпеки України провела багатоходову спецоперацію з припинення діяльності диверсійної групи, що координувалася і фінансувалася ватажком терористичної організації «Оплот» Євгеном Жиліним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.