НОВИНИ

Яценюк відповів Саакашвілі на звинувачення в саботуванні реформ

Прем'єр відзначив надмірну емоційність очільника Одещини.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав безпідставними заяви голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі щодо саботування урядом реформ в Україні. Про це він заявив на брифінгу в Києві.

«Я б хотів звернутися до керівника Одеської обласної державної адміністрації: я розумію всю емоційність, я розумію, як йому важко. Важко всім. Ми тут всі єдині, і тому емоції, необґрунтовані звинувачення грають на руку тільки тим, хто проти реформ, хто проти реальних змін в Україні. Тим більше негоже колишньому президенту вдаватися до брехливих звинувачень. Але я – його перший союзник», – сказав він.

Разом з тим, прем'єр підкреслив, що цінує позицію Саакашвілі щодо митниці, «але все повинно бути в рамках закону, після розслідування».

Говорячи про перспективи співпраці з головою Одеської ОДА, Яценюк зазначив, що обидва чиновники несуть відповідальність, відповідно до займаної посади.

«Михайло повинен працювати, і він буде працювати. Я ні на які персональні випади не реагую. Мова не йде ні про персоналії, ні про емоції. Йдеться про відповідальність за долю країни, про мою відповідальності перед Україною, про відповідальністю Михайла перед одеситами, і ми тут єдині», – додав  Яценюк.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі заявив, що всі рішення щодо реформ саботуються навколо і всередині уряду.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.