НОВИНИ

Саакашвілі назвав винуватців саботування реформ в Україні

Глава Одеської ОДА визнав, що відчуває себе обдуреним.

Всі рішення щодо реформ саботуються навколо і всередині уряду. Таку заяву зробив глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі в ефірі 5 каналу.

«Я говорю про саботаж не з боку Росії, яка зацікавлена, щоб по відношенню до мене був саботаж або по відношенню до цього регіону, тому що вони хочуть його»підірвати». Не зі сторони якихось місцевих кланів. Вони поширені, але навряд чи вони змогли б мені перешкодити. Ми говоримо про саботаж центральних урядових установ»,  – додав він.

За словами Саакашвілі, українці весь час чують розмови про реформи, але не бачать їх.

«Я тут знаходжуся 1,5 роки після Майдану, я не бачив великих справжніх реформ. Я бачив багато мімікрії щодо реформ. Я бачив реформу поліції поки що, і те, ми ж розуміємо, що ми говоримо про реформу поліції, але маємо на увазі маленьку частину службовців правопорядку, тому що всі інші такі ж корумповані», – зазначив він.

Читайте також: Саакашвілі запропонував повністю розпустити й реорганізувати міліцію

Очільник Одеської області також підкреслив, що рішення щодо реформ не приймаються.

«Я слухав багато разів Арсенія Яценюка, він називає реформою підвищення тарифів. Я називаю це наслідком економічної кризи. Це наслідки того, що відбувається в країні. Тарифи дійсно повинні підвищуватися», – сказав Саакашвілі.

Одеський чиновник також зазначив, що реформи відбуваються тоді, коли закладаються корупційні ями.

«Я не тільки не бачив забивання корупційних ям, на моїх очах відбувається їх розширення. Корупція набула нових форм і, можливо, перемістилася з низів на інший рівень, але вона є»,  – уточнив він.

Саакашвілі також визнав, що відчуває себе обдуреним.

«Я теж піддався на їхні розмови, на їх розводки. Так, я вважаю себе обдуреним. Вони весь час обманюють. Ця брехня повинно мати якісь межі. Я стикаюся з цим кожен день», – підсумував він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.