НОВИНИ

Рівень забруднення повітря у Києві значно знизився, місце лісової пожежі патрулює "Азов"

Рівень двоокису сірки у Києві, який зріс у рази під час лісової пожежі 2-3 вересня, нині майже досяг норми.

На місці ліквідації лісової пожежі у на території Дарницького лісопаркового господарства проводять моніторинг ситуації, а рівень сірковмісних речовин у повітрі столиці повернувся майже до норми. Про це повідомили у прес-службах ДСНС столиці та Санепідслужби (СЕС) міста Києва.

Зокрема, за повідомленням СЕС станом на ранок 4 вересня, рівень SO2 (двоокис сірки), NO2 (двоокис азоту) та CO (окис вуглецю) у різних районах або у нормі, або перевищує її лише в 1,2-1,6 рази.

"Зареєстроване значне зниження вмісту сірчистого ангідриду та інших речовин контролю в порівнянні з минулою добою. Пр. Миру, 8 – SO2 - 0,8 мг/м3, перевищення в 1,6 рази, NO2, CO – в нормі. Вул. Героїв Сталінграда, 4, пр. Гагаріна, 15 – SO2 - 0,7 мг/м3, перевищення в 1,4 рази, NO2, CO – в нормі. Б-р Дружби Народів, 3 – SO2 - 0,6 мг/м3, перевищення в 1,2 рази, NO2, CO – в нормі. Пр. Маяковського, 8, вул. Сабурова, 8 – SO2 - 0,5 мг/м3, на рівні ГДК, NO2, CO – в нормі. Вул. Банкова, 11, вул. Інститутська, 16, вул. Межигірська, 13, вул. Спаська, 7, Харківська шосе, 58, вул. Привокзальна, 14, б-р Л. Українки, 26– без перевищень (NO2, CO, SO2)", – йдкться у тексті.

На місці пожежі здійснюється спостереження та залучили патрульних для охорони території.

"Станом на 09:00 4 вересня на місці ліквідації пожежі здійснюється спостереження та моніторинг ситуації. Патрулювання території здійснюється силами цивільного корпусу "Азов", – зазначили в ДСНС.

Як повідомлялося, рятувальники посністю загасили пожежу в Дарницькому лісі 3 вересня увечері.

Нагадаємо, вночі на 3 вересня дим затягнув райони Києва, рятувальники просять зачинити вікна й не виходити на вулицю. Київська влада вирішила закрити школи. У ДСНС повідомили, що причиною є умисний підпал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.